My Teenage Dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Teenage Dream

a place where dreams come true
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Последният филм, който гледахте - Page 2 4918557q Последният филм, който гледахте - Page 2 4918558u
Latest topics
» Търся другарче за РоуПлей
Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyСря Юни 17, 2015 8:46 pm by Антъни Карсън

» Отговорете на въпроса с въпрос
Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Фенче съм на профила ти
Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Какво ще направиш...
Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Шамар, целувка или прегръдка?
Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Ясновидец...
Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Какво ще направиш...
Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Ctrl + V бутони
Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyСря Юни 17, 2015 8:39 pm by Антъни Карсън

» Унищожи желанието
Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyСря Юни 17, 2015 8:38 pm by Антъни Карсън

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Чет Яну 27, 2011 7:06 pm

 

 Последният филм, който гледахте

Go down 
+21
Alisse Perino
Скарлет Уудс
Емили Дарк
Аксел Нойройтер
Джорджия Стоун
Селена Джейкъбс
Айли Ричардс
Katherinna Zechlos
Ема Кейтлин Линч
Ариа Монтгомъри
Стелла Зеемер
Лавъндър Конъли
Мелани Ууп
Винсънт Джей Райдър
Меган–Лина Деон
Пейтън Уолъс
Megan Smith
Johnnie Walker
Лексисия Лестърн
Тес Съливан
Carrie Vayend
25 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Айли Ричардс
Highschool buddy
Айли Ричардс


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyПет Фев 04, 2011 10:56 am

Мммм снощи гледах Лабиринтът на сатира (не знам защо навсякъде го пишат Лабиринтът на Пан, когато се превежда различно) не беше нищо особено, но ми беше интересен. Имаше и гнусни моменти когато например една разряза устата на един и после той закрещя на хората си да я хванат... не разбирам, как искат да повярват хората в това ама... или пък после на тоя същия с устата му сипаха огромна доза приспивателно и той не заспа... абе прекалено невероятен е филма
Върнете се в началото Go down
Аксел Нойройтер
Highschool buddy
Аксел Нойройтер


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyПет Фев 04, 2011 4:01 pm

Последният филм който гледах бе :Tron Legacy 3D...много ми хареса тоя филм, просто невероянтно як, тези ефекти са невероятни...
Върнете се в началото Go down
Тес Съливан
Highschool buddy
Тес Съливан


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyПет Фев 04, 2011 6:16 pm

Burlesque - Като цяло представлява някаква смесица от "Мулен Руж" и "Грозна като смъртта". И "Кабаре". Определено на някои места танците ми напомняха за Боб Фос. И от време на време "Чикаго" усещането също присъстваше. С други думи, липсваше оригиналност, но аз и не очаквах друго, така че насладих максимално. Ако ви се гледа нещо неангажиращо и особено ако си падате по мюзикълите, предполагам, че няма да сбъркате с този.


Последната промяна е направена от Тес Съливан на Съб Фев 05, 2011 9:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Пейтън Уолъс
Highschool buddy



JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyПет Фев 04, 2011 6:49 pm

Katherinna Zechlos написа:

Петият Хари Потър, който не бях гледала... Много зле, дори и за Хари Потър. Разхвърляно, накъсано и напълно неразбираемо. На моменти много забавен ("И как беше?" "Мокро." "?!" "Тя плачеше" "Толкова зле ли се целуваш?")

И аз винаги съм казвала: За тея, които са чели книгата, филма е отвратителен. За тея, които не са - е супер як. И на мен изобщо не ми хареса, нито петия, нито шестия.

И за да не е съвсем оффтопик мнение, последния филм, който гледах (отново) беше The Hangover Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Емили Дарк
Highschool buddy
Емили Дарк


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyПет Фев 04, 2011 8:32 pm

Последно гледах 13 епизод на Дневниците. А за филм, като филм, гледах Tormented - само заради Alex Pettyfer <3<3 Само дето много тъпо ги избиха и той играеше гадна роля.
Върнете се в началото Go down
Скарлет Уудс
Highschool buddy
Скарлет Уудс


JOIN DATE : 31.01.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyСъб Фев 05, 2011 9:44 pm

Wristcutters : A love story
Филмът е невероятен, актьорите - добри, режисурата - Е, винаги съм била на мнение, че сърбите са едни от най-добрите режисьори. Та спомнете си "Аризонска мечта" ! Този режисьор не е Костурица, но вдигна летвата с този филм.
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyНед Фев 06, 2011 11:37 am

Поли
Беше наистина готин и много се смях, макар че съм го гледала няколко пъти
Върнете се в началото Go down
Johnnie Walker
Highschool buddy
Johnnie Walker


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyНед Фев 06, 2011 8:14 pm

Sword of the Stranger , директно влиза в моя топ на най - добрите анимирани исторически филми...
Върнете се в началото Go down
Емили Дарк
Highschool buddy
Емили Дарк


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyНед Фев 06, 2011 8:35 pm

Dear John. Добър е, потискащ и с чувството на обреченост и неизбежност... да, такива работи. ;д
Върнете се в началото Go down
Alisse Perino
Selfish bitch? Yes!
Alisse Perino


JOIN DATE : 26.01.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyПон Фев 07, 2011 8:26 am

Емили Дарк написа:
Dear John. Добър е, потискащ и с чувството на обреченост и неизбежност... да, такива работи. ;д

Да, мисля, че българското означение беше "С дъх на канела". Филма е хубав, сякаш имах чувството, че съм в друго време с тези войни, а самият филм е от 2010.

Вчера гледах за трети път "А walk to remember". И отново си изплаках очите, че до единадесет гледах в една точка, вцепенена, докато не заспах с някви супер червени очи.
Да, така ми действат подобни филми. :д
Иначе за оценката: Велик. Понякога имам нужда да си поплача на такива филми, въпреки да знам, че едва ли такава любов би ми се случила.
Върнете се в началото Go down
Емили Дарк
Highschool buddy
Емили Дарк


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyПон Фев 07, 2011 9:27 am

И аз снощи гледах A Walk To Remember.
Много хубав беше, въпреки че не си изплаках очите чак ;д.
Върнете се в началото Go down
Johnnie Walker
Highschool buddy
Johnnie Walker


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyВто Фев 08, 2011 2:14 pm

Gambling Apocalypse (Kaiji: Jinsei gyakuten gêmu) - Никога не съм гледал нещо такова... Гледал съм "Красив ум", до сега си мислех че това е най - уникалния филм, но този го нимава със светлинни години... Като видях, че е 130 минути тотално се отчаях но... Струваше си всяка минута и секунда... ;д
Върнете се в началото Go down
Скарлет Уудс
Highschool buddy
Скарлет Уудс


JOIN DATE : 31.01.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 10:14 pm

"TILT" - Много ми хареса, макар че на моменти очаквах повече.
Върнете се в началото Go down
Емили Дарк
Highschool buddy
Емили Дарк


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyСря Фев 23, 2011 10:04 am

Последно гледах Requiem For A Dream... отново. ;д
Много е тежък, но си го хресвам. А и Джаред Лето играе, така де...

:lol!:
Върнете се в началото Go down
Хармъни Стийн
Highschool buddy
Хармъни Стийн


JOIN DATE : 23.02.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyЧет Фев 24, 2011 9:30 pm

Аз съм номер четири.

Имайки предвид с какво очакване и нетърпение чаках филма и с колко хубави отзиви влязох в кино салона, сега мога да кажа че съм адски разочарована и колкото и сама да не ми се вярва, че ще го кажа...Кингата ми хареса повече!
Актьорите бяха добри, Алекс Петифър просто...изтекоха си ми очите по него, Диана Агрон си изигра ролята доста добре, но цялостния сценарии и филма бяха просто...потресаващо глупави на моменти! Сменените имена, сили, важни пропуснати сцени, прибързване, претупване...пълна обърквация и почти нищо общо с цялия замисъл на книгата.
Разочарована съм адски много!
Върнете се в началото Go down
Джесика Уайлд
Highschool buddy
Джесика Уайлд


JOIN DATE : 24.02.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyСъб Фев 26, 2011 5:06 pm

Последният филм, който гледах, бе "Туристът" с Анджелина Джоли и Джони Деп. Лично на мен ми хареса. Хареса ми сюжета и мястото, в което се развива историята - Венеция. Много искам да видя този град някой ден, а вие? Smile
Върнете се в началото Go down
Емили Дарк
Highschool buddy
Емили Дарк


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyВто Мар 01, 2011 8:01 pm

Последно май гледах Jennifer's Body ... отново.
Върнете се в началото Go down
Кейт Донован
Highschool buddy
Кейт Донован


JOIN DATE : 18.02.2011

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyНед Дек 04, 2011 7:54 pm

An Education.
Първият половин час беше lovely, следващият си беше rubbish, а последните 30 минути бяха... запомнящи се. И определено подбуждащи съмнения за бъдещето, целите и плановете ти. Филма ти припомня, че всичко може да рухне по-бързо, отколкото е било изградено.
Бих го препоръчала само за философски настроените, защото определено не е поредната семейна комедия за разтоварване - трябва да вникнеш в смисъла на цялостната идея.
Върнете се в началото Go down
Настя Нефьодова
Highschool buddy
Настя Нефьодова


JOIN DATE : 30.06.2012

Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 EmptyВто Юли 03, 2012 9:46 am

"Снежанка и ловецът"
Нищо ново под слънцето. Хубави ефекти, уникално тъп сценарий, а Кристен Стюърт през цялото време не си затвори устата (говоря за буквалния смисъл. Нагледах се на предните й зъби). Единственото стойностно нещо бе играта на Чарлийз Терон. А пък Снежанката въобще нямаше такава - отново.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм, който гледахте
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
My Teenage Dream :: Free zone :: Развлечения :: 3, 2, 1.. action!-
Идете на: