My Teenage Dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Teenage Dream

a place where dreams come true
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Последният филм, който гледахте 4918557q Последният филм, който гледахте 4918558u
Latest topics
» Търся другарче за РоуПлей
Последният филм, който гледахте EmptyСря Юни 17, 2015 8:46 pm by Антъни Карсън

» Отговорете на въпроса с въпрос
Последният филм, който гледахте EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Фенче съм на профила ти
Последният филм, който гледахте EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Какво ще направиш...
Последният филм, който гледахте EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Шамар, целувка или прегръдка?
Последният филм, който гледахте EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Ясновидец...
Последният филм, който гледахте EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Какво ще направиш...
Последният филм, който гледахте EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Ctrl + V бутони
Последният филм, който гледахте EmptyСря Юни 17, 2015 8:39 pm by Антъни Карсън

» Унищожи желанието
Последният филм, който гледахте EmptyСря Юни 17, 2015 8:38 pm by Антъни Карсън

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Чет Яну 27, 2011 7:06 pm

 

 Последният филм, който гледахте

Go down 
+21
Alisse Perino
Скарлет Уудс
Емили Дарк
Аксел Нойройтер
Джорджия Стоун
Селена Джейкъбс
Айли Ричардс
Katherinna Zechlos
Ема Кейтлин Линч
Ариа Монтгомъри
Стелла Зеемер
Лавъндър Конъли
Мелани Ууп
Винсънт Джей Райдър
Меган–Лина Деон
Пейтън Уолъс
Megan Smith
Johnnie Walker
Лексисия Лестърн
Тес Съливан
Carrie Vayend
25 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Carrie Vayend
Karma is a bitch, so am I.
Carrie Vayend


JOIN DATE : 26.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyСря Яну 26, 2011 4:13 pm

Кой беше последният филм, който изгледахте? Какво ви е впечатлението за него?
Върнете се в началото Go down
Тес Съливан
Highschool buddy
Тес Съливан


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyЧет Яну 27, 2011 6:43 pm

Never Let Me Go или частичката красота, пренесена върху лентата. Наистина страхотна история, един от най-хубавите филми за 2010г., да не говорим актьорския състав какъв беше добър. <3

Prince of Persia: The Sands of Time - наистина смятах да го пропусна (филм правен по игра... srsly!?), но така и така съм гледала почти всичко с Джема, реших да отметна и този. И в общи линии, тъй като не очаквах нищо, останах доволна. Забавлявах се (особено на британския акцент, който е близък до персийския, както знаете), а все пак това му е целта.


Последната промяна е направена от Тес Съливан на Пет Яну 28, 2011 9:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Лексисия Лестърн
Highschool buddy
Лексисия Лестърн


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyЧет Яну 27, 2011 6:46 pm

И аз последно гледах Never let me go. Чудесен филм, докосва сърцето ;]]
Върнете се в началото Go down
Johnnie Walker
Highschool buddy
Johnnie Walker


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyЧет Яну 27, 2011 7:06 pm

Vanishing on 7th Street... Няма място за коментар, жалко че се излъгах по постера и краткото резюме...
Върнете се в началото Go down
Megan Smith
Highschool buddy
Megan Smith


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyЧет Яну 27, 2011 7:41 pm

Ами сега... Облачно с кюфтета май
Върнете се в началото Go down
Тес Съливан
Highschool buddy
Тес Съливан


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyПет Яну 28, 2011 1:50 pm

Tess of the D'Urbervilles (1998) - Най-накрая го издирих. Като цяло ми хареса, припомни ми книгата. <3 Тес е тооолкова красива и много и' харесвам панделките (червената особено). Джейсън е страхотен Алек, наистина; направо да ти се прииска да го удариш. (а Ейнджъл е такава патка, нали?).

По-късно ще изгледам и версията от 2008-ма. Чудно, оказа се, че Джена играе Тес. <3


Последната промяна е направена от Тес Съливан на Пет Яну 28, 2011 9:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Пейтън Уолъс
Highschool buddy



JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyПет Яну 28, 2011 3:48 pm

Kick-Ass - уникален филм. Адски много смях, препоръчвам го на всеки Smile
Върнете се в началото Go down
Меган–Лина Деон
Highschool buddy
Меган–Лина Деон


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyПет Яну 28, 2011 6:50 pm

Never let me go - невероятна история, ако трябва да съм честна, в началото си помислих ''Леле колко е скучен...", но заради Кийра продължих да го гледам и с всяка следваща минута ми харесваше все повече и повече. Макар и краят да бе тъжен, главните герои изживяха онова, което искаха.(твърде късно, може би Very Happy??)

Върнете се в началото Go down
Тес Съливан
Highschool buddy
Тес Съливан


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyПет Яну 28, 2011 8:13 pm

The Bunker - откритие: Джейсън е още по-секси в униформа. За самият филм... не е кой знае какво - едно не особено добра илюстрация на човешката лудост Rolling Eyes; може би с по-добър режисьор...
Върнете се в началото Go down
Винсънт Джей Райдър
Highschool buddy
Винсънт Джей Райдър


JOIN DATE : 28.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyСъб Яну 29, 2011 12:15 pm

Life as We Know It - на мен лично много ми харесва. И макар, че беше с очакван край, през цялото време го гледах с интерес. Пък и главните герои са големи сладури, много си подхождат. Добро филмче за убиване на времто.
Върнете се в началото Go down
Тес Съливан
Highschool buddy
Тес Съливан


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyСъб Яну 29, 2011 3:22 pm

Bruiser - Всъщност ми хареса повече, отколкото очаквах. Въобще, кара те да искаш своето си отмъщение. И маската беше страхотна, много внушителна. <3
Пак бих го гледала.
Върнете се в началото Go down
Мелани Ууп
Highschool buddy
Мелани Ууп


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyСъб Яну 29, 2011 4:59 pm

"Гадни момичета 2" - Да ви кажа чесно, първата част по ми хареса. Някак си това е по "постно" и не бих го гледала пак..
Върнете се в началото Go down
Лексисия Лестърн
Highschool buddy
Лексисия Лестърн


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyСъб Яну 29, 2011 5:19 pm

Мелани Ууп написа:
"Гадни момичета 2" - Да ви кажа чесно, първата част по ми хареса. Някак си това е по "постно" и не бих го гледала пак..
Подкрепям. Първото винаги си е най-хубаво Wink А и очаквах все пак повече интриги, интересни истории.. абе, съсипват така и първата част. Не ми хареса 🇳🇴
Върнете се в началото Go down
Лавъндър Конъли
Highschool buddy
Лавъндър Конъли


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyСъб Яну 29, 2011 6:30 pm

Лексисия Лестърн написа:
Мелани Ууп написа:
"Гадни момичета 2" - Да ви кажа чесно, първата част по ми хареса. Някак си това е по "постно" и не бих го гледала пак..
Подкрепям. Първото винаги си е най-хубаво Wink А и очаквах все пак повече интриги, интересни истории.. абе, съсипват така и първата част. Не ми хареса 🇳🇴

Снощи го гледах. Не ми направи някакво огромно впечатление. Първата част си е класика и нея мога да я гледам сто пъти и пак няма да ми омръзне.
Върнете се в началото Go down
Стелла Зеемер
Highschool buddy
Стелла Зеемер


JOIN DATE : 28.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyСъб Яну 29, 2011 8:19 pm

Лавъндър Конъли написа:
Лексисия Лестърн написа:
Мелани Ууп написа:
"Гадни момичета 2" - Да ви кажа чесно, първата част по ми хареса. Някак си това е по "постно" и не бих го гледала пак..
Подкрепям. Първото винаги си е най-хубаво Wink А и очаквах все пак повече интриги, интересни истории.. абе, съсипват така и първата част. Не ми хареса 🇳🇴

Снощи го гледах. Не ми направи някакво огромно впечатление. Първата част си е класика и нея мога да я гледам сто пъти и пак няма да ми омръзне.

И аз снощи го гледах или поне се опитах. Стигнах някъде до половината , но ми беше много скучно. Иначе последния филм който гледах до преди малко беше Новолуние, леле направо заспах, книгата беше толкова хубава, а с тоя филм направо ме отказват от цялата сага.
Върнете се в началото Go down
Тес Съливан
Highschool buddy
Тес Съливан


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyСъб Яну 29, 2011 9:10 pm

Below - Просто... не обичам филми за подводници. Не знам, не ми хареса, даже в определени моменти ми лазеше по нервите. И в крайна сметка не разбрах много-много, но пък беше още една отметка във филмографията на Джейсън.

В момента дават "Lock, stock..." и го гледам за... стотен път. о.О
Върнете се в началото Go down
Пейтън Уолъс
Highschool buddy



JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyНед Яну 30, 2011 5:18 pm

Jackass: The movie - Това беше най-олигофренския филм, който съм гледала. Адски много се смях, по едно време чак сълзи ми потекоха. Малко (доста) простоватичък, ама уникално забавен.
Върнете се в началото Go down
Тес Съливан
Highschool buddy
Тес Съливан


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyНед Яну 30, 2011 6:00 pm

The King's Speech - Великолепен филм, много човечен. Каста се раздава напълно, брилянтна игра от всички страни. Горещо препоръчвам.

The Body - Филм, интересен по-скоро с посланията, отколкото със сюжета си. Засяга отношението религия-наука и мястото на вярата, затова не го препоръчвам на хора, които нямат интерес към проблема, но дори и за тях не е задължителен, защото не е нещо кой знае какво. :р
Не си спомням кога за последно гледах филм с Антонио Бандерас. Приятно е да си припомниш нечие съществуване. =D
Върнете се в началото Go down
Ариа Монтгомъри
Highschool buddy
Ариа Монтгомъри


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyНед Яну 30, 2011 7:52 pm

Glee S2E5 - Много забавно сериалче!Таа,забвно,забавно,но на няколко серии си изплаках очите с този Кърт.Ах,моят любимец Кърт :lol!: Особено снощи на финала на 1-ви сезон какъв рев падна Sad ,ама и какъв смях Laughing
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyСря Фев 02, 2011 6:53 pm

Аrmagedon
Страшен филм, хиляда пъти съм го гледала, но пак не ми омръзва.
Върнете се в началото Go down
Katherinna Zechlos
Highschool buddy
Katherinna Zechlos


JOIN DATE : 01.02.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyСря Фев 02, 2011 8:27 pm

Източни пиеси за n път. Пристрастена съм към този филм. Признавам си го. Още от първото гледане се влюбих. (Дай ми на мен наркомани ;д) + че музиката е невероятна, за мен музиката играе огромна роля. (Насекомикс са неповторими, и като лирики, и като вокали, и като музика)
А сцената с психиатъра имам чувството, че я знам наизуст. Много, много дълбоко ми е влезнал филма.

People are sick inside.
But there`s no one to help us.

Many people start to wake up and they realise that their souls are s i c k.

Върнете се в началото Go down
Айли Ричардс
Highschool buddy
Айли Ричардс


JOIN DATE : 27.01.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyЧет Фев 03, 2011 12:04 pm

Ами последният ми беше Jennifer's Body - малко тъп сюжет обаче като се превъзмогне това беше сравнително интересен на моменти Very Happy
Върнете се в началото Go down
Селена Джейкъбс
Highschool buddy
Селена Джейкъбс


JOIN DATE : 01.02.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyЧет Фев 03, 2011 2:06 pm

gabolinno написа:
Ами последният ми беше Jennifer's Body - малко тъп сюжет обаче като се превъзмогне това беше сравнително интересен на моменти Very Happy
^^ Аз лично очаквах повече от този филм и толкова исках да го гледам и като го гледах, направо останах без думи, колко ми беше тъп! ;дд

Иначе аз снощи гледах "Тринайсет". Въпреки, че ми е адски тъп, го гледах - за трети път. Според мен този филм трябва да се гледа, ако нямаш абсолютно нищо за правене.
Върнете се в началото Go down
Katherinna Zechlos
Highschool buddy
Katherinna Zechlos


JOIN DATE : 01.02.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyЧет Фев 03, 2011 4:40 pm

Днес сутринта, на Movie Day-я. ^^

Requem For a Dream < 3
Много съм впечатлена, честно казано, всеки път ми харесва все повече и повече.

Петият Хари Потър, който не бях гледала... Много зле, дори и за Хари Потър. Разхвърляно, накъсано и напълно неразбираемо. На моменти много забавен ("И как беше?" "Мокро." "?!" "Тя плачеше" "Толкова зле ли се целуваш?")
Върнете се в началото Go down
Джорджия Стоун
Highschool buddy
Джорджия Стоун


JOIN DATE : 01.02.2011

Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте EmptyПет Фев 04, 2011 10:52 am

"Hounddog"с Дакота Фанинг. Много ми харесва този филм и съм го гледала минимум 100 пъти. Много ми харесва самият замисъл и обожавам края. ^^
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Последният филм, който гледахте Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Последният филм, който гледахте   Последният филм, който гледахте Empty

Върнете се в началото Go down
 
Последният филм, който гледахте
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
My Teenage Dream :: Free zone :: Развлечения :: 3, 2, 1.. action!-
Идете на: