My Teenage Dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Teenage Dream

a place where dreams come true
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. 4918557q Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. 4918558u
Latest topics
» Търся другарче за РоуПлей
Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyСря Юни 17, 2015 8:46 pm by Антъни Карсън

» Отговорете на въпроса с въпрос
Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Фенче съм на профила ти
Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Какво ще направиш...
Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Шамар, целувка или прегръдка?
Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Ясновидец...
Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Какво ще направиш...
Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Ctrl + V бутони
Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyСря Юни 17, 2015 8:39 pm by Антъни Карсън

» Унищожи желанието
Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyСря Юни 17, 2015 8:38 pm by Антъни Карсън

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Чет Яну 27, 2011 7:06 pm

 

 Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.

Go down 
+6
Katherinna Zechlos
Carrie Vayend
Мелани Ууп
Линда Харисън
Лексисия Лестърн
Ема Кейтлин Линч
10 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyЧет Яну 27, 2011 4:44 pm

В свободното си време пиша стихчета и обичам да правя колажи.
Ето някои от тях.


Последната промяна е направена от Ема Кейтлин Линч на Нед Фев 13, 2011 11:28 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyЧет Яну 27, 2011 4:51 pm

The adventures, love, dangers and hurts are too much:
Spoiler:



Spoiler:
Spoiler:




Последната промяна е направена от Ема Кейтлин Линч на Пет Фев 04, 2011 12:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyЧет Яну 27, 2011 4:52 pm


Белята
Как така се случи,
че точно тук, сега
пакостникът пак пречупи
новата стрелка
на стария часовник?

Белята пак дойде!
О, какво ще прави той сега?
Баба влиза през вратата,
сега загазихме, и то добре.
Какво сега да прави?
Как да скрие пак белята,
как да каже, че пак
не е послушал стария съвет-забрана?

Трябва нещо да измисли, но какво?
Пак мозъка напряга, но без успех,
нищо не измисля,
белята баба вижда.
Как сега да обясни
що направил със стрелката!






Един недовършен стих:

Това е единственият ти шанс
не го пропускай
ето, тук съм, виж ме.

Сами сме, докосни ме, целуни ме
няма да избягам,
не искам да бягам.

Искам теб, къде си, няма те?!
Помогни ми, моля те!
Няма да се справя сама!



Ужасно е! Дори няма заглавие! )(:







Последната промяна е направена от Ема Кейтлин Линч на Чет Яну 27, 2011 4:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyЧет Яну 27, 2011 4:53 pm

Надежда

Звезден лъч надежда
пътя ти да озари
и здраве, щастие, късмет
за веки да дари.

Иисусе Христе,
рождението ти, честваме го днес
и здраве, щастие, любов
молим тебе да дадеш.





Ако си от натруфеия, златен град
няма да ме разбереш.
Но ако си израснал ти,
с лудешки приключения,
рани и будения*,
ще знаеш за какво говоря аз.

Ако с прикакзки принцески**
си заспивал ти,
не ще разбереш
лудението ми в млади дни.

Но ако с нетърпение очакваш
дядовите стории*** за разбойници и иманяри
ще разбереш лудешката ми тръпка
и за злато ще копнееш ти
как аз в онзи ден потръпвах.



*будения-будувания
**приказки принцески-приказки за принцеси
***стории-истории
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyЧет Яну 27, 2011 4:55 pm

You have gone!
You escaped from us!
Why?
Am I the reason?
Or he?
Why?
I can't understand!
I can't believe it!
I don't want to believe
that you are not with me,
you are not with us!


Нещо, което написах в края на часа по Изобразително. Дори няма заглавие.
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyЧет Яну 27, 2011 4:55 pm

Това, което през мен минава
и в ръцете ми топи се,
това, което ме разбиращ
и на глупачка прави ме сега -
това е времето за мен.
Това, което раните подсилва
и болката забравя
това, което ме възхваля
и да се срамувам не кара -
това е времето за мен.
Това, което прави ме щастлива
и страдание вдъхва
това, което ме събира
и на парченца ме разкъсва -
това е времето за мен
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyЧет Яну 27, 2011 4:55 pm

Море, безкрайно синьо,
дълбоко, ала сияйно,
привличам се към теб.
Тъжна ли съм или весела, може би,
все към теб насочена съм.
Когато в "миша дупка" искам да се скрия
или пък да изкрещя на целия свят
все в теб се гмуркам
и всичко ставаа, както искам
Всичко забравям!
Буйните пенливи вълни и меките златисти пясъци
правят те вълшебно
и в теб всеки иска да се гмурне.
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyЧет Яну 27, 2011 4:56 pm

Необикновено момиче


Днес съм мегазвезда,
а утре смотаняччквата на класа
Двоен живот живея аз,
двама в мен се крият.

Руса или черна,
с бретон или без,
все една съм си,
макар и с две лица.





Ти си различна,
това го знам,
но не знам
защо така ми влияеш сега.

Видя ли те - изглупявам,
далеч ли си - полудявам.

Не знам как да се държа.
Не искам да пиовярвам
в това, което чувствам.

Искам всяка минута да си до мен,
ала бягам от теб, когато сме сами.
Каак да се стърпя?
Издавам се с всеки изминал ден,
с всеки твой поглед,
с всяка твой поглед,
всяка твоя дума.

Как да скрия
чувството ми към теб?
Кого да питам?
Ще причиня катастрофа,
ако кажа!
Защо така ми влияеш сега?
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyЧет Яну 27, 2011 4:57 pm

Скандал след скандал,
спор след спор,
не ти ли писна вече?
Само обиждаш ни наред,
не се замисляш вече.

Защо такъв си?
питам аз и отговор не търся,
защото ти не бе такъв.
Кой те промени в такъв гадняр?
питам аз и отговор не търся.

Викаш, пискаш, ненавиждаш;
ти не бе такъв;
пиеш, плямпаш,
а после съжаляваш,
май е малко късно;
ти не бе такъв преди.
Защо се промени?
Бях готова,
исках да те приема,
но ти се промени ужасно,
не те познавам вече.
Нищо не разбирам!
Опитвам, но не се получава!
Върнете се в началото Go down
Лексисия Лестърн
Highschool buddy
Лексисия Лестърн


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyЧет Яну 27, 2011 5:49 pm

Това, което през мен минава
и в ръцете ми топи се,
това, което ме разбиращ
и на глупачка прави ме сега -
това е времето за мен.
Това, което раните подсилва
и болката забравя
това, което ме възхваля
и да се срамувам не кара -
това е времето за мен.
Това, което прави ме щастлива
и страдание вдъхва
това, което ме събира
и на парченца ме разкъсва -
това е времето за мен

Това ми хареса ;] Браво! Продължавай да пишеш! И колажите са страхотни Very Happy
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyЧет Яну 27, 2011 6:00 pm

Много благодаря! Smile
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyСъб Яну 29, 2011 7:05 pm


Заради теб


Споря с теб, откакто те познавам.
Правя се на недосъпна.
Преструвам се, че съм злобарка.
И само заради теб!

В спор те провокирам.
Чувствата си изливам.
А ти не схващащ.
Не разбра ли,
че за тебе все пиша и говоря?


Това ми дойде току що на ум.
Върнете се в началото Go down
Линда Харисън
Highschool buddy
Линда Харисън


JOIN DATE : 28.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyСъб Яну 29, 2011 7:08 pm

Супер яко е ! Продължавай в същия дух !
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyСъб Яну 29, 2011 7:10 pm

Благодаря много! sunny
Върнете се в началото Go down
Мелани Ууп
Highschool buddy
Мелани Ууп


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyСъб Яну 29, 2011 7:30 pm

олеее... мнооого са хубави всичките.. <33333
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyСъб Яну 29, 2011 7:39 pm

Много благодаря! sunny

макар че едно съм го писала за някой(от тук) той изобщо не забелязва
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyНед Яну 30, 2011 4:17 pm

Lord of the Rings
Spoiler:


Последната промяна е направена от Ема Кейтлин Линч на Пет Фев 04, 2011 12:57 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Carrie Vayend
Karma is a bitch, so am I.
Carrie Vayend


JOIN DATE : 26.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyНед Яну 30, 2011 4:50 pm

Опитай да правиш истински колажи и фотоманипулации, защото това си е просто редене на снимките една върху друга.
Иначе стихотворенията са хубави. Smile
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyНед Яну 30, 2011 5:23 pm

Мерси много за съвета. Smile
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyПон Яну 31, 2011 1:19 pm

Lyv Taylor as Arven
Spoiler:


Последната промяна е направена от Ема Кейтлин Линч на Пет Фев 04, 2011 12:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyВто Фев 01, 2011 6:12 pm

Сълза

Една моя сълза,
голяма и тежка,
пролята в нощта.

Една сълза пролях за теб.
Само една,
пълна с болката ми сега!
Но ти не я оцени.
Забрави я,
пренебрегна я,
както направи и с мен в нощта!


Не е нищо особено. просто ми хрумна.
Върнете се в началото Go down
Katherinna Zechlos
Highschool buddy
Katherinna Zechlos


JOIN DATE : 01.02.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyВто Фев 01, 2011 6:20 pm

Никога, ама абсолютно никога, не се казва, че нещо е ужасно, когато го публикуваш някъде. Запомни го от мен. Когато четеш, трябва да си самоуверена, иначе на никой няма да му хареса. Същото е и с постването. Никакво колебание, относно каквото и да е било.

Относно стиховете, има на къде да се развиваш, предлагам ти да четеш повече поезия и да пишеш колкото можеш повече. Виждам някои много добри неща, но и някои откровено детински, свързани с детински представи. Приеми го като конструктивна критика (всички се нуждаем от такава) и успех с писането ((:
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyВто Фев 01, 2011 6:21 pm

Благодаря много! Wink
Върнете се в началото Go down
Ема Кейтлин Линч
Nothing is that good as loving you
Ема Кейтлин Линч


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyЧет Фев 03, 2011 5:22 pm

Написах го в часа по Музика:

От години съм сам,
Бродя из света
Без цел, дом, приятели.
Живота ме изостави,
Пренебрегна ме.
Имено той ме направи
Такъв, какъвто съм сега,
Песимист, с празен поглед
и с ледено сърце,
без срам и гордост.
Какво да губя повече?
Имам ли нещо,
Което да изгубя вече?
Празен съм, унижен
От единствената,
Която съм обичал някога!
Нямам обич, нито болка,
Нямам нищо вече, дори сърце!


И да допълня за Катерина: Аз пиша стиховете за удоволствие(често пиша това, което чувствам или в каквото настроение съм) и не мисля да ставам писателка, но все пак благодаря за мнението ти и за съвета.


Последната промяна е направена от Ема Кейтлин Линч на Чет Фев 03, 2011 5:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Johnnie Walker
Highschool buddy
Johnnie Walker


JOIN DATE : 27.01.2011

Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. EmptyЧет Фев 03, 2011 5:43 pm

Само смени окончанията, все едно се отнася за момче и веднага го патентовам... *Страхотно... ;д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.   Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Unheard and unseen. Unreal and strange. See it. Not that it is so beautiful.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
My Teenage Dream :: Free zone :: Лично творчество-
Идете на: