My Teenage Dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Teenage Dream

a place where dreams come true
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Who wants to be alone? 4918557q Who wants to be alone? 4918558u
Latest topics
» Търся другарче за РоуПлей
Who wants to be alone? EmptyСря Юни 17, 2015 8:46 pm by Антъни Карсън

» Отговорете на въпроса с въпрос
Who wants to be alone? EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Фенче съм на профила ти
Who wants to be alone? EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Какво ще направиш...
Who wants to be alone? EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Шамар, целувка или прегръдка?
Who wants to be alone? EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Ясновидец...
Who wants to be alone? EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Какво ще направиш...
Who wants to be alone? EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Ctrl + V бутони
Who wants to be alone? EmptyСря Юни 17, 2015 8:39 pm by Антъни Карсън

» Унищожи желанието
Who wants to be alone? EmptyСря Юни 17, 2015 8:38 pm by Антъни Карсън

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Чет Яну 27, 2011 7:06 pm

 

 Who wants to be alone?

Go down 
+4
Зия Малакович
Себастиян Клейтън
Rebecca Starlet
Carrie Vayend
8 posters
АвторСъобщение
Carrie Vayend
Karma is a bitch, so am I.
Carrie Vayend


JOIN DATE : 26.01.2011

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyНед Юни 24, 2012 5:52 pm

Търсите си брат/сестра или пък компания, с която да се размотавате из гимназията? Може би не ви се иска да сте сами и сте в издирване на половинката си? Чудесно, това е темата именно за това.
Върнете се в началото Go down
Rebecca Starlet
Highschool buddy
Rebecca Starlet


JOIN DATE : 25.06.2012

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyПон Юни 25, 2012 9:19 am

На този етап ето какво си търся:
1. Приятел/ка, на който/която да споделям всичко, да сме изключително близки и да ме познава в истинската ми същност. Нещо като второто ми аз.
2. Други приятели, с които просто да се размотаваме и да се събираме от време на време.

Засега е това, а по-късно, като се появят още хора, ще пусна и останалата част от списъка =)
Върнете се в началото Go down
Carrie Vayend
Karma is a bitch, so am I.
Carrie Vayend


JOIN DATE : 26.01.2011

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyПон Юни 25, 2012 9:21 am

Rebecca Starlet написа:

2. Други приятели, с които просто да се размотаваме и да се събираме от време на време.

Не че има особено голям избор за момента, но все пак мен искаш ли? ^^
Върнете се в началото Go down
Rebecca Starlet
Highschool buddy
Rebecca Starlet


JOIN DATE : 25.06.2012

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyПон Юни 25, 2012 9:28 am

Carrie Vayend написа:
Rebecca Starlet написа:

2. Други приятели, с които просто да се размотаваме и да се събираме от време на време.

Не че има особено голям избор за момента, но все пак мен искаш ли? ^^

Разбира се Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Себастиян Клейтън
Highschool buddy
Себастиян Клейтън


JOIN DATE : 25.06.2012

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyПон Юни 25, 2012 4:23 pm

Ами значи ето поредното ми хрумване:
Значи героят ми преди да се е обичал много с някоя,но в последствие да е тръгнал с лоша компания и да е станал пълен задник,заради това да е скъсал с нея, сега да не спират да се дразнят из гимназията и навън.
Желаещи?

п.п. да пише дълги и смислени рп-та повече от 20 реда.
Върнете се в началото Go down
Зия Малакович
Highschool buddy
Зия Малакович


JOIN DATE : 25.06.2012

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyПон Юни 25, 2012 7:48 pm

Себастиян Клейтън написа:
Ами значи ето поредното ми хрумване:
Значи героят ми преди да се е обичал много с някоя,но в последствие да е тръгнал с лоша компания и да е станал пълен задник,заради това да е скъсал с нея, сега да не спират да се дразнят из гимназията и навън.
Желаещи?

п.п. да пише дълги и смислени рп-та повече от 20 реда.

Аз?Не съм сигурна, че съм най-подходящата, но ролята ми харесва. Само дразнене, нали?Без чувства?=))
Върнете се в началото Go down
Лавъндър Конъли
Highschool buddy
Лавъндър Конъли


JOIN DATE : 27.01.2011

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyПон Юни 25, 2012 8:40 pm

Rebecca Starlet написа:
На този етап ето какво си търся:
1. Приятел/ка, на който/която да споделям всичко, да сме изключително близки и да ме познава в истинската ми същност. Нещо като второто ми аз.

Аз?
Също... нищо, че няма много момчешки видове.. търся си някой за.. да речем, лятна авантюра ;д
Върнете се в началото Go down
Rebecca Starlet
Highschool buddy
Rebecca Starlet


JOIN DATE : 25.06.2012

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyПон Юни 25, 2012 8:51 pm

Лавъндър Конъли написа:
Rebecca Starlet написа:
На този етап ето какво си търся:
1. Приятел/ка, на който/която да споделям всичко, да сме изключително близки и да ме познава в истинската ми същност. Нещо като второто ми аз.

Аз?

Добре Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Eddard Johnes
Highschool buddy
Eddard Johnes


JOIN DATE : 26.06.2012

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyВто Юни 26, 2012 10:24 am

Search list:
  • Псевдо-приятел за Еди, с който да ги обединява алкохола/наркотиците и нищо друго. /полът не е от значение.
  • Девойка? Някой, който да пише по-обширни постове(и по-дългички) и да проявява интерес към това да търпи персонажът ми ;ддд Имам и доста идеи за "връзката", запознанството и така нататък, така че по тази точка ако някой има интерес-> ЛС.


Последната промяна е направена от Eddard Johnes на Вто Юни 26, 2012 11:50 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Carrie Vayend
Karma is a bitch, so am I.
Carrie Vayend


JOIN DATE : 26.01.2011

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyВто Юни 26, 2012 10:27 am

Eddard Johnes написа:

  • Псевдо-приятел за Еди, с който да ги обединява алкохола/наркотиците и нищо друго. /полът не е от значение.

That must be me. Хахах. Така де, предлагам си услугите.
Върнете се в началото Go down
Eddard Johnes
Highschool buddy
Eddard Johnes


JOIN DATE : 26.06.2012

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyВто Юни 26, 2012 10:32 am

Carrie Vayend написа:
Eddard Johnes написа:

  • Псевдо-приятел за Еди, с който да ги обединява алкохола/наркотиците и нищо друго. /полът не е от значение.

That must be me. Хахах. Така де, предлагам си услугите.
О, взимам те <3 Да знаеш само, че Еди може да е досаден/опасен понякога ;дд
Върнете се в началото Go down
Виктория Салински
Highschool buddy
Виктория Салински


JOIN DATE : 13.03.2011

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyСъб Юни 30, 2012 12:32 am

Доста специфично, но ще ми простите. ;дд
Та. Издирва се някое мъжко, което да осуети първия и единствен опит за самоубийство на Виктория. //и след това връзката им да стане доста сбъркана: отначало да не се понасят, понякога да се държат като гаджета, понякога като приятели, понякога да се използват без свян, понякога да са като врагове, etc.
Върнете се в началото Go down
Ethan Lawrence.
Highschool buddy
Ethan Lawrence.


JOIN DATE : 25.06.2012

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyСъб Юни 30, 2012 1:40 pm

Виктория Салински написа:
Доста специфично, но ще ми простите. ;дд
Та. Издирва се някое мъжко, което да осуети първия и единствен опит за самоубийство на Виктория. //и след това връзката им да стане доста сбъркана: отначало да не се понасят, понякога да се държат като гаджета, понякога като приятели, понякога да се използват без свян, понякога да са като врагове, etc.

Аз тебе много си те харесах, та пак се предлагам... Героят ми и без това има опит със самоубийства и самонаранявания.
Върнете се в началото Go down
http://el-corner.tumblr.com
Зия Малакович
Highschool buddy
Зия Малакович


JOIN DATE : 25.06.2012

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyСъб Юни 30, 2012 6:44 pm

Well....търси се някой, който да е достатъчно надменен или надменен, колкото героя ми, за да си спретнем някоя драма или едно доста нетипично приятелство с неочакван край.
Върнете се в началото Go down
Ethan Lawrence.
Highschool buddy
Ethan Lawrence.


JOIN DATE : 25.06.2012

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyСъб Юни 30, 2012 8:28 pm

*признава си грешката, защото не с е радвал на сън от около 48 часа и моли админите да му изтрият мнението, защото вече не може*


Последната промяна е направена от Ethan Lawrence. на Съб Юни 30, 2012 10:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://el-corner.tumblr.com
Виктория Салински
Highschool buddy
Виктория Салински


JOIN DATE : 13.03.2011

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyСъб Юни 30, 2012 9:57 pm

Ethan Lawrence. написа:

Аз тебе много си те харесах, та пак се предлагам... Героят ми и без това има опит със самоубийства и самонаранявания.

yeey, owned! ^^
итс гона би епик < 3 Виктория страда от разни деоресивни мизантропски периоди, в които става страшно, така че ще бъдат доста интересен тандем. ;дд
Върнете се в началото Go down
Ethan Lawrence.
Highschool buddy
Ethan Lawrence.


JOIN DATE : 25.06.2012

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyСъб Юни 30, 2012 10:10 pm

Виктория Салински написа:
Ethan Lawrence. написа:

Аз тебе много си те харесах, та пак се предлагам... Героят ми и без това има опит със самоубийства и самонаранявания.

yeey, owned! ^^
итс гона би епик < 3 Виктория страда от разни деоресивни мизантропски периоди, в които става страшно, така че ще бъдат доста интересен тандем. ;дд

*вътре с две ръце и два крака*
Върнете се в началото Go down
http://el-corner.tumblr.com
Ethan Lawrence.
Highschool buddy
Ethan Lawrence.


JOIN DATE : 25.06.2012

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyСъб Юни 30, 2012 11:40 pm

Аз си търся някой bully, с когото редовно да си имам проблеми в училище. Няма значение дали е момче или момиче, даже ще е по-забавно, ако е някаква групичка или нещо...
Върнете се в началото Go down
http://el-corner.tumblr.com
Зия Малакович
Highschool buddy
Зия Малакович


JOIN DATE : 25.06.2012

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyПон Юли 02, 2012 5:14 pm

Зия Малакович написа:
Well....търси се някой, който да е достатъчно надменен или надменен, колкото героя ми, за да си спретнем някоя драма или едно доста нетипично приятелство с неочакван край.
И...някой, който да обуздае странния нрав на Зия.
Върнете се в началото Go down
Виктория Салински
Highschool buddy
Виктория Салински


JOIN DATE : 13.03.2011

Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? EmptyПет Юли 13, 2012 8:39 am

Издирват се обичайните заподозрени:

# Врагове. Много. Без ограничение в количеството. ;д
# Някой по-възрастен (и с една година да е) от Виктория, който да е хлътнал по нея достатъчно, че да търпи псевдо-приятелските отношения, които тя поддържа с някои представители на мъжкия пол, ifuknowwhatimean; и тъй като най-вероятно ще е запознат с миналото й, да се опитва да я... поправи. //о, и понеже съм в мело-драма-лигаво настроение, по желание може да има елемент на счупени чинии, демонстративни тръшкания на врати, събирания и разделяния, "мразя те=обичам те" и разни други изпълнения в този дух. ;дд
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Who wants to be alone? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Who wants to be alone?   Who wants to be alone? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Who wants to be alone?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
My Teenage Dream :: Welcome :: Role Play-
Идете на: