My Teenage Dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Teenage Dream

a place where dreams come true
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Въпроси 4918557q Въпроси 4918558u
Latest topics
» Търся другарче за РоуПлей
Въпроси EmptyСря Юни 17, 2015 8:46 pm by Антъни Карсън

» Отговорете на въпроса с въпрос
Въпроси EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Фенче съм на профила ти
Въпроси EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Какво ще направиш...
Въпроси EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Шамар, целувка или прегръдка?
Въпроси EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Ясновидец...
Въпроси EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Какво ще направиш...
Въпроси EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Ctrl + V бутони
Въпроси EmptyСря Юни 17, 2015 8:39 pm by Антъни Карсън

» Унищожи желанието
Въпроси EmptyСря Юни 17, 2015 8:38 pm by Антъни Карсън

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Чет Яну 27, 2011 7:06 pm

 

 Въпроси

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Carrie Vayend
Karma is a bitch, so am I.
Carrie Vayend


JOIN DATE : 26.01.2011

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Въпроси   Въпроси EmptyНед Ное 27, 2011 9:03 pm

Ако нещо ви тревожи, попитайте тук, в тази тема, а не по лично съобщение, моля ви. Ще получите отговор възможно най-скоро.
Върнете се в началото Go down
Rebecca Starlet
Highschool buddy
Rebecca Starlet


JOIN DATE : 25.06.2012

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси EmptyПон Юни 25, 2012 9:53 am

Знам, че форумът едва сега се възобновява и пробужда, но искам да попитам нещата с жилищата по същия начин ли ще останат? Примерно аз, за да събера достатъчно пари, за да си наема жилище, трябва да мине страшно много време, през което героинята ми да е буквално бездомна. Имам предвид, разбирам, че така е по-реалистично, но ще претърпи ли някакви промени? Благодаря предварително =)
Върнете се в началото Go down
Carrie Vayend
Karma is a bitch, so am I.
Carrie Vayend


JOIN DATE : 26.01.2011

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси EmptyПон Юни 25, 2012 9:57 am

За момента нещата са малко в застой, защото искам да се върнат малко повече хора, както и Алис да се навие отново да работи по форума (силно се надявам) и тогава ще обсъдим всичко подробно, защото съм наясно с това как седят нещата и съм на твоето мнение. Иначе пари можеш да събереш чрез мнения или ако героинята ти си намери работа. Съжалявам, че оставям въпросът малко висящ, но за момента и аз самата нямам отговор, но се надявам да получа такъв в най-скоро време. Smile
Върнете се в началото Go down
Eddard Johnes
Highschool buddy
Eddard Johnes


JOIN DATE : 26.06.2012

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси EmptyСря Юни 27, 2012 4:13 pm

Сега се загледах по-обстойно във форума и забелязах две неща, едното от които сериозно ме вдъхнови да се оплача.
Проблем Първи.
Попаднах на форума от пуснат банер в един мой форум; до тук всичко е наред. Разгледах обаче и не мога да намеря никъде тема, в която да слагате банерите на форумите в които се рекламирате. Ако аз не съм видяла нещо- тогава няма проблем, няма драма- но ако наистина не съществува подобно нещо не мога да го толерирам и ще напусна веднага. Не може във вашите правила да съществува забрана за слагане на банери а вие да го практикувате на свободна практика; това не само е нечестно, ами и доста нагло с извинение.

Проблем Втори.
И това не го намирам, но все пак правя проба- ще проима ли раздел за роуплей в миналото/бъдещето? Така доста ограничавате потребителите поне по мое мнение, след като не винаги всички имат възможността да са редовни- може да се получат забавяния за други индивиди и една каша от която никой не излиза щастлив. Или ще пишем или няма да пишем- къде отива свободата?
Върнете се в началото Go down
Eddard Johnes
Highschool buddy
Eddard Johnes


JOIN DATE : 26.06.2012

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси EmptyПет Юни 29, 2012 10:35 pm

Eddard Johnes написа:
Сега се загледах по-обстойно във форума и забелязах две неща, едното от които сериозно ме вдъхнови да се оплача.
Проблем Първи.
Попаднах на форума от пуснат банер в един мой форум; до тук всичко е наред. Разгледах обаче и не мога да намеря никъде тема, в която да слагате банерите на форумите в които се рекламирате. Ако аз не съм видяла нещо- тогава няма проблем, няма драма- но ако наистина не съществува подобно нещо не мога да го толерирам и ще напусна веднага. Не може във вашите правила да съществува забрана за слагане на банери а вие да го практикувате на свободна практика; това не само е нечестно, ами и доста нагло с извинение.

Проблем Втори.
И това не го намирам, но все пак правя проба- ще проима ли раздел за роуплей в миналото/бъдещето? Така доста ограничавате потребителите поне по мое мнение, след като не винаги всички имат възможността да са редовни- може да се получат забавяния за други индивиди и една каша от която никой не излиза щастлив. Или ще пишем или няма да пишем- къде отива свободата?

Пускам отново, понеже никой не обръща внимание- а ми се струва, че първото от споменатите неща е достатъчно важно като проблем.
Върнете се в началото Go down
Carrie Vayend
Karma is a bitch, so am I.
Carrie Vayend


JOIN DATE : 26.01.2011

Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси EmptyНед Юли 01, 2012 8:55 am

Съжалявам, че отговарям малко по-късно, но наистина нямах възможност да седна за по-дълго.
Всъщност в портала ние си имахме раздел с "Приятели", но явно при подновяването се е изгубил някъде и ще се опитам да го добавя отново.
Относно миналото и бъдещето - минало ще се направи, но може би малко по-нататък, а бъдеще е напълно безсмислено, тъй като няма да има голямо желание да се чете развитието на героя в настоящето, ако има и такова след време. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Въпроси Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси   Въпроси Empty

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
My Teenage Dream :: Welcome :: News-
Идете на: