My Teenage Dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Teenage Dream

a place where dreams come true
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Препоръки и предложения 4918557q Препоръки и предложения 4918558u
Latest topics
» Търся другарче за РоуПлей
Препоръки и предложения EmptyСря Юни 17, 2015 8:46 pm by Антъни Карсън

» Отговорете на въпроса с въпрос
Препоръки и предложения EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Фенче съм на профила ти
Препоръки и предложения EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Какво ще направиш...
Препоръки и предложения EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Шамар, целувка или прегръдка?
Препоръки и предложения EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Ясновидец...
Препоръки и предложения EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Какво ще направиш...
Препоръки и предложения EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Ctrl + V бутони
Препоръки и предложения EmptyСря Юни 17, 2015 8:39 pm by Антъни Карсън

» Унищожи желанието
Препоръки и предложения EmptyСря Юни 17, 2015 8:38 pm by Антъни Карсън

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Чет Яну 27, 2011 7:06 pm

 

 Препоръки и предложения

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Carrie Vayend
Karma is a bitch, so am I.
Carrie Vayend


JOIN DATE : 26.01.2011

Препоръки и предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Препоръки и предложения   Препоръки и предложения EmptyНед Ное 27, 2011 1:42 pm

Ако пък имате невероятна идея, изкажете я в тази тема. Чувствайте се свободни да споделите, защото Вашето мнение е важно за нас.
Върнете се в началото Go down
Зия Малакович
Highschool buddy
Зия Малакович


JOIN DATE : 25.06.2012

Препоръки и предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръки и предложения   Препоръки и предложения EmptyСъб Юли 07, 2012 9:00 am

Идеята ми не е невероятна, но мисля, че е хубава ^^. На всеки форум е нужно разнообразие, което да не се изразява само в еднотипните конкурси, или пък Клюкарката и т.н. Имаше го като идея в няколко форума, но в много малко е реализирано-да се направят два или три пасивни героя, които да са от сорта на Клюкарката, но не да пишат остроумни статийки за потребителите, а да се намесват в техните рп, да им поставят задачи или да ги поставят в конфузни ситуации.
Например:както Настя пише рп с Елиът, да се появи този "герой" и примерно рп-поста му да звучи така:
Настя, Настя, мъжете не ти стигат. Обичаш да се правиш на невинна, нали момичето ми?Е, нека разчупим малко обстановката, за да стане интересно. Дали Елиът ще има нещо против, ако му връхлетиш?Давай, скъпа.
Или нещо от сорта, може да е по-дълго, като се следи рп-то и се вкарва злобна закачка. Някои може да се немесват в рп-то като реален герой и да създава неприятности, караници и драми.

Ох, изписах цял роман.
Върнете се в началото Go down
Зия Малакович
Highschool buddy
Зия Малакович


JOIN DATE : 25.06.2012

Препоръки и предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръки и предложения   Препоръки и предложения EmptyВто Юли 17, 2012 2:25 pm

Зия Малакович написа:
Идеята ми не е невероятна, но мисля, че е хубава ^^. На всеки форум е нужно разнообразие, което да не се изразява само в еднотипните конкурси, или пък Клюкарката и т.н. Имаше го като идея в няколко форума, но в много малко е реализирано-да се направят два или три пасивни героя, които да са от сорта на Клюкарката, но не да пишат остроумни статийки за потребителите, а да се намесват в техните рп, да им поставят задачи или да ги поставят в конфузни ситуации.
Например:както Настя пише рп с Елиът, да се появи този "герой" и примерно рп-поста му да звучи така:
Настя, Настя, мъжете не ти стигат. Обичаш да се правиш на невинна, нали момичето ми?Е, нека разчупим малко обстановката, за да стане интересно. Дали Елиът ще има нещо против, ако му връхлетиш?Давай, скъпа.
Или нещо от сорта, може да е по-дълго, като се следи рп-то и се вкарва злобна закачка. Някои може да се немесват в рп-то като реален герой и да създава неприятности, караници и драми.

Ох, изписах цял роман.

Пускам го пак с надеждата някой да го види.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Препоръки и предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препоръки и предложения   Препоръки и предложения Empty

Върнете се в началото Go down
 
Препоръки и предложения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
My Teenage Dream :: Welcome :: News-
Идете на: