My Teenage Dream
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
My Teenage Dream

a place where dreams come true
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Кафене "Pink" 4918557q Кафене "Pink" 4918558u
Latest topics
» Търся другарче за РоуПлей
Кафене "Pink" EmptyСря Юни 17, 2015 8:46 pm by Антъни Карсън

» Отговорете на въпроса с въпрос
Кафене "Pink" EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Фенче съм на профила ти
Кафене "Pink" EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Какво ще направиш...
Кафене "Pink" EmptyСря Юни 17, 2015 8:41 pm by Антъни Карсън

» Шамар, целувка или прегръдка?
Кафене "Pink" EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Ясновидец...
Кафене "Pink" EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Какво ще направиш...
Кафене "Pink" EmptyСря Юни 17, 2015 8:40 pm by Антъни Карсън

» Ctrl + V бутони
Кафене "Pink" EmptyСря Юни 17, 2015 8:39 pm by Антъни Карсън

» Унищожи желанието
Кафене "Pink" EmptyСря Юни 17, 2015 8:38 pm by Антъни Карсън

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 17, на Чет Яну 27, 2011 7:06 pm

 

 Кафене "Pink"

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Carrie Vayend
Karma is a bitch, so am I.
Carrie Vayend


JOIN DATE : 26.01.2011

Кафене "Pink" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене "Pink"   Кафене "Pink" EmptyСря Фев 09, 2011 12:48 pm

Кафене "Pink" Spa_hotel_devin_16
Върнете се в началото Go down
Alisse Perino
Selfish bitch? Yes!
Alisse Perino


JOIN DATE : 26.01.2011

Кафене "Pink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Pink"   Кафене "Pink" EmptyСъб Фев 12, 2011 10:53 pm

Нещото, което Алис най-много обичаше в живота си беше морето и в това всеки бе сигурен. Когато обаче станеше въпрос за топло кафе тя никога не се заглеждаше за дълго във вълните, които спокойни и величествени допълваха перфектната гледка от къщата й. Защото когато станеше сутрин и почувстваше по кожата си ароматът на соленото море, второто нещо, за което жадуваше бе чаша силно и тъмно еспресо.
Ето заради това Алис, една съботна сутрин, в обичайното си леко намръщено настроение се втурна към оживлението, а именно далеч от дома й и морското царство, пристъпвайки към нова крайност; трафика по улиците, забързаните хора, дори през уикенда. Но Перино не обръщаше внимание на това, защото единствено погледът й бе насочен към кафенето, което се намираше на отсрещната пресечка – Пинк. Не бе един от най-страстните фенове на розовото, но когато станеше дума за новия секси сервитьор, на който по една случайност винаги му беше горещо и затова се разхождаше по потници, които изящно подчертаваха изваяната му фигура, нямаше спор кое бе любимото й кафе.
А Алис се бе облякла, както винаги без да пропусне нито един детайл, опитвайки се максимално да прелъсти неизвестното момче. С ярко червено червило, което пък сияеше по някакъв очарователен начин, непокорно спусната коса, алена блузка и сладък, къс гащеризон, а цялата тази приятна картина завършваше с любимите й кецове.
С високо вдигната глава тя прекрачи прага и инстинктивно се насочи към обичайното си място, на което седеше винаги, когато се отбиваше, което беше и много стратегическо; можеше да гледа всичко и всички през прозорците, а най-хубавото бе, че имаше поглед и към бара. Но изведнъж усети нещо, което беше извън предвиденото, извън всякакви ситуации, нещо неочаквано.
Някой седеше на мястото й. И този някой никога не бе засичан от сензорите на Алис, а тя познаваше целия град, нямаше как да сбърка. Ангелското й лъчезарно лице в миг доби свирепа поза, а краката й ускориха предизвикателно ход.
- Коя, дявол да те вземе, си ти? И кой ти разреши да седиш тук?
Момичето погледна шокиращо и объркано, а по лицето на Алис се изписваше ярост.
- Проблем ли има, дами? – зад гърба на Перино се обади познат и жадуван глас: Той бе тук. И им говореше. Алис бе готова да скочи срещу непознатата, но когато бе зорко следвана от любимия й нямаше как да действа с груби мерки.
- Няма, разбира се. Просто тя е седнала на моет.. имам предвид, да, сядам тук. – Алис се обърна и се настани неочаквано до момичето, чието занимание беше да си пие спокойно сутрешното питие. Алис си наложи да постави най-очарователната си усмивка, докато момчето се отдалечи.
- Сега ще стоя тук! – обърна се изведнъж Перино към натрапницата. – А защо, искам да попитам, точно ти си позволи да седнеш на моето място.
В онзи момент Бет определено реши, че с това момиче винаги ще си има проблеми.
Върнете се в началото Go down
Бет Робъртс
Highschool buddy
Бет Робъртс


JOIN DATE : 28.01.2011

Кафене "Pink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Pink"   Кафене "Pink" EmptyНед Фев 13, 2011 12:15 am

След като се събуди от препичащото слънце, което бе вдигнало градусите в големия град, Бет реши, че ще е грехота да си остане у дома. Е, празните кутии, напоени с аромат от кафе също допринесоха за това решение, но първата версия звучеше по-добре.
Нужен беше четвърт час около покрайнините, за да може новодошлата да научи, че живее в най-удобната за шофиране част на града. И най-скучната. Нямаше работещ магазин или дори кафе-машина, какво оставаше за кафене. Незаинтересован от този факт, мозъкът на момичето отказваше да започне нормалната си дейност и така след цяла сутрешна програма по местното радио, се намери в центъра, на около час път от дома, за да се настани в едно от видимо нашумелите за връстниците й кафета. В този град имаше ли изобщо възрастни или просто се бяха покрили?
Бет се беше настанила на една от масите и триумфално отпиваше от кафето, до което с такава мъка се беше добрала. В един от онези прекрасни моменти, усети чуждо присъствие в непосредствена близост до себе си. След няколко момента на бавно, но цялостно унищожение на Елизабетското спокойствие, момичето се намери на маса до друг, доста нахален обект, който май имаше някакви резерви към масата. Всяка друга сутрин... може би, но не, щеше да си има "приятна" компания точно днес.
- Сигурна съм, че прегледах всеки сантиметър от масата, преди да се настаня, но така й не видях името ти тук. - отвърна Бет, въпреки че интонацията на отсрещната страна не изискваше отговор. Тя сви рамене с изпробвана, невинна физиономия, докато момичето пред нея се опитваше да я унищожи с поглед.
Бет отпи от напитката си и се вгледа настрани. Нямаше нищо против просто да помълчи в компанията на непознатата и да се наслаждава на солидната доза кофеин, зяпнала някаква точка. Момичето до нея, което видимо беше на по-високо социално положение, обаче, май имаше.
Върнете се в началото Go down
Alisse Perino
Selfish bitch? Yes!
Alisse Perino


JOIN DATE : 26.01.2011

Кафене "Pink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Pink"   Кафене "Pink" EmptyВто Фев 15, 2011 10:58 am

А това беше толкова изнервящо.
Именно да седиш до момиче, което по никакъв начин не се бе впечатлило от властта ти и намерението да докаже мнението си върху всеки в този град. Беше сякаш неконтролируема. Но по различен начин. Толкова спокойна, сякаш покорна само на душата и сърцето си, сякаш нещата отвън бяха просто нещо допълнително и незначително.
- Е? Няма ли да седнеш на друга маса? – Алис се намести шумно, което беше знак, че непознатата беше длъжна да си отиде.
- Не, благодаря. – с приятелски тон отхвърли предложението и отново отпи глътка от питието си, наблюдавайки някоя точка на тавана, и изглеждаше като човек, който с всичките си сетива оценяваше поп музиката, която въртяха в кафенето.
Плановете на Алис обаче съвсем се бяха сринали. Мразеше особено компанията от непознати и това може би беше причина да си представя как дърпа натрапницата за косите и я извлича навън. Също бе учудена и дълбоко, дълбоко в себе си доволна от това, че има момиче в този град, което да не се поддава на манипулаторските й номера или да се влияе от това какво състояние имаше баща й.
- Не беше молба, скъпа. – прецеди през зъби Алис, когато сервитьорът дойде. – Да, ще искам.. не знам какво, лате или каквото намериш в бара. – момчето което сервираше не се изненада от странните й думи, или му беше забранено да изразява каквито и да е емоции по време на работа, но той само се обърна, изпълнявайки поръчката.
- Тогава си доста груба. Знаеш ли.. може би ако беше малко по-приятелски настроена би могла да имаш наистина добри приятели.
А това вече сякаш накара нервите на Перино да се скъсат и изчезнат дори без дим.
Но Алис и приятели? И то много? Момичето имаше една-единствена скъпа приятелка, която й беше предостатъчна, останалите бяха единствено познати.
Но явно мисията ‘намери двама приятеля’ започваше точно с непознатата?

Върнете се в началото Go down
Бет Робъртс
Highschool buddy
Бет Робъртс


JOIN DATE : 28.01.2011

Кафене "Pink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Pink"   Кафене "Pink" EmptyСъб Фев 19, 2011 10:26 am

Непознатата не отвърна веднага. Изражението й също отказваше да говори, но благодарение на проведения до момента разговор, Бет предположи, че или обмисля думите й, или подбира начин да я убие. Тъкмо когато във въображението на Робъртс се запреплитаха поредици от странни и на висока степен налудничави образи, нещо в реалността я изплаши.
Момичето пред нея се усмихваше.
"!?"
Ръка, която започна да нарежда поръчаното по масата или по-скоро човекът, чиито беше масивният крайник, обоснова това така нелогично явление. Те размениха няколко реплики, които Бет дори не чу(въпреки че ги беше зяпнала) и той се върна към работата си, следван от погледите им. Както й усмивката на събеседничката се върна към задължението да се крие. Поне имаше такава. Това беше напредък, нали?
- Какво не е наред в теб? - попита момичето, обратно към познатия образ, като срещна придобилите двоен размер очи на Бет.
- Много неща... - отвърна Бет, което накара отсрещната страна да завърти раздразнено очи. - Сервитьорът, а? - усмихна се леко предизвикателно Робъртс.


П.П. Съжалявам, че пиша чак сега, но имах доста натоварена седмица...
Върнете се в началото Go down
Alisse Perino
Selfish bitch? Yes!
Alisse Perino


JOIN DATE : 26.01.2011

Кафене "Pink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Pink"   Кафене "Pink" EmptyПет Фев 25, 2011 6:43 pm

Да завържеш нормален разговор с Алис си беше цяло предизвикателство, а още по-невъзможни се оказваха милите жестове от нейна страна. Всяка втора нейна дума се състоеше от тип мрънкащи звуци и недотам мили жестове и във всички случаи след две минути в нейната компания, те се отказваха, а достойнството им бе жестоко накърнявано чрез средния пръст на Перино, насочен в тяхна посока.
Този път обаче Алис знаеше чудесно, че при този тип характери дори това не минаваше за причина да стане от масата. Затова реши да не рискува и да разваля и без това сринатата репутация пред бармана и се опита да задържи приятелската си усмивка и вместо това се получи просто един особено крив и неправилен начин за красив жест.
- Да, барманът. – рязко и с тих тон продума Алис и се зае да направи особено по-привлекателната поза, докато пиеше латето си. За резултат обаче се обърка още повече, заради разсеяния поглед на събеседничката си и накрая трябваше да се предаде. – Е, ще се намерят и по-хубави, нали?
Непознатата се усмихна окуражително.
- Ами ти? – Алис се обърна с груб тон към момичето. – Сливи ли имаш в устата си, защо не казваш как ти е името?
Другото момиче реши, че след като получи такъв изключителен жест от името на Перино, не можеше да се надява на по-мило отношение, поне за момента.
- Бет. Приятно ми е. - както винаги ставаше злото най-добре се убиваше, когато в отсрещната му страна отговаря доброто.
- А на мен не особено. - тръшна се с нов глас госпожица Перино. - Алис. - и добави с половин уста.

* Просто не видях че си писала, мислех, че си се отказала.
Върнете се в началото Go down
Клоуи Марс
Highschool buddy
Клоуи Марс


JOIN DATE : 20.03.2011

Кафене "Pink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Pink"   Кафене "Pink" EmptyПон Мар 21, 2011 7:12 pm

Тъкмо пристигнах в града и се отправих в търсене на най-близкото кафене. След това пътуване спешно ми трябваше едно ободрително кафе, а и имаше да мисля за толкова неща. Най-важното в случая беше да намеря и да се срещна с бъдещата ми съквартирантка. Надявам се всичко да е ОК иначе в противен случай ще трябва да си търся ново място, където да отседна.
Ако имах някой познат, щях да го помоля да остана за вечер/две, но нямах такъв. Всъщност.. за пръв път идвам в града. Мястото изглеждаше приятно. Даже доста. Добре, че улучих хубаво време. Щеше да ми е в малко повече да обикалям улиците мокра до кости.
Единственият ми резервен план (нека го наречем план Б, все пак човек трябва да е подготвен за всичко, нали?) за спешен случей бе да отседна в някой хотел. А за да намеря такъв, сигурно трябваше да обикалям с часове. О, и с тези обувкии.. В скоро време можеше и да тръгна боса.
Както и да е, не мисля, че всичко това щеше да се наложи. Момичето, с което разговарях по телефона, ми се стори мила и разбран човек. Не мисля, че щеше да ме преметне така брутално.
Погледнах часовника на таблото (на колата) и извадих телефона от чантата си, докато паркирвах пред някакво кафене на име "Pink". Пръстите ми зашариха по малката клавиатура и след няколко минути бях изпратила СМС на Корийн с текст "Кафене "Pink" -(адреса)- след 15 минути?"..
Взех една от всичките чанти, в която държах всичко най-важно (телефон, портмоне, личната карта и т.н.) и влязох в заведението. Когато вече поръчвах, телефона ми изпиука в сигнал, че съм получила съобщение и прочетох отговора на Корийн, който гласеше "Там съм."
Върнете се в началото Go down
Корийн Нойройтер
Highschool buddy
Корийн Нойройтер


JOIN DATE : 27.01.2011

Кафене "Pink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Pink"   Кафене "Pink" EmptyПон Мар 21, 2011 7:30 pm

Денят се оказа прекрасен. Поне за мен. Облаците се бяха махнали от небето и бяха дали път на слънцето, което в момента грееше силно на небето. Бях облечена с една рокля и едни обувки на токчета. Червената ми коса се спускаше по раменете ми. Е, стига приказки. Да минем на главната тема. Коя беше тя? Прекрасният ден. Беше такъв, защото беше както казах слънчево, намерих си съквартирантка и след няколко минути имах среща с нея в кафене "Pink". Забързах надолу по улицата. Не исках да закъснея и да се изложа пред момичето още първия ден.
Влязох в кафенето и седнах на една маса. Сервитьорката дойде да ми вземе поръчката, но аз `и казах, че чакам едно момиче да дойде и я отпратих. Извадих телефона от джоба на черната си чанта и написах съобщение на Клоуи, че съм вече в кафенето...
След малко видях, че тя влиза. Махнах `и да дойде при мен.
-Здрасти.-казах.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене "Pink" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Pink"   Кафене "Pink" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафене "Pink"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кафене "Lavazza"
» Кафене Starbucks

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
My Teenage Dream :: My dream, Long Beach. :: Центърът :: Заведения-
Идете на: